2 weeks ago

Porsa International

Aktuální informace

View on Facebook

3 weeks ago

Do našeho pracovního týmu ve výrobě hledáme kolegu či kolegyni do práškové lakovny. V případě Vašeho zájmu a pro bližší informace volejte : 608 726 913
Vaše životopisy můžete poslat na email: smrzova@porsa.cz
Váš pracovní pohovor je nutné domluvit předem.

3 months ago

Do našeho kolektivu hledáme zkušené pracovníky pro montáž sádrokartonu.
Pracujeme převážně v Německu a Rakousku.
Pokud máte zájem o bližší informace, posílejte své životopisy na smrzova@porsa.cz nebo volejte 608 726 913, popř. 724 872 080

5 months ago

Samostatná/samostatný účetní
Místo výkonu práce:
Poděbradská č.p. 584/14, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

Nástup možný ihned.

Co vás čeká
– samostatné vedení účetnictví
– zpracování přiznání k DPH, kontrolní hlášení
– zpracování účetní závěrky
– zpracování výkazů
– provádění inventur
– reporting, zpracování rozborů, analýz a statistických výkazů
– úzká spolupráce s auditory, daňovými poradci, státní správou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
– středoškolské či vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
– dobrá znalost podvojného účetnictví a daňových předpisů
– uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
– bezúhonnost
Výhodou bude, pokud budete mít
– znalost daňové problematiky
– zkušenosti s účetním systémem PREMIER

– týmového ducha, komunikativnost, aktivní a pozitivní přístup
Co vám můžeme nabídnout
– plat: 20.000,- + pohyblivá složka 0 – 100.000,-
– výše platu se odvíjí od zkušeností uchazeče a délky praxe
– možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
– čerpání zaměstnaneckých benefitů (stravenky, mobilní telefon)
– přátelský kolektiv připravený podpořit Váš úspěšný vstup do společnosti

Kontakt: Eva Štěpánková
V případě zájmu, zašlete životopis na email eva.stepankova@pekab.cz, tel. 724 176 828

Máte obecný přehled o stavební činnosti spojené s rekonstrukcí interiérů? Domluvíte se dobře německy?
Hledáme spolupracovníky, kteří zajistí komunikaci se zákazníkem při výkonu prací v Německu.
Pokud máte zájem o bližší informace, posílejte své životopisy na smrzova@porsa.cz nebo volejte 608 726 913, popř.724 872 080